Z kartą rowerową w bezpieczną drogę.
Uczniowie klasy IV osiągnęli ważny etap w swojej edukacji komunikacyjnej – zdobyli kartę rowerową. Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej i praktycznej mogą już oficjalnie korzystać z uprawnień do samodzielnego poruszania się rowerem po drogach publicznych.
Zdobycie karty rowerowej było poprzedzone nauką przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się na rowerze. Uczniowie wykazali się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi, potwierdzając swoje przygotowanie do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nowym posiadaczom kart rowerowych i życzymy wielu bezpiecznych oraz radosnych rowerowych wypraw!





