Słońce, wakacje, natura i beztroski czas odpoczynku – to właśnie te motywy stały się inspiracją dla uczniów klas VII–VIII podczas zajęć plastycznych zorganizowanych w MiGBP w Grodźcu. Młodzież stworzyła barwne kolaże, wykazując się dużą kreatywnością, wyobraźnią i pomysłowością. Powstałe prace doskonale oddają letni nastrój oraz radość z nadchodzących wakacji.

 do góry