Wyjazd klas IV–VIII na kręgielnię w nagrodę za kreatywność i zaangażowanie.
W nagrodę za ogromne zaangażowanie w przygotowanie sal lekcyjnych w stylu wylosowanej bajki oraz za pomysłowe i pełne humoru występy nawiązujące do wybranych bajek uczniowie klas 4-8 pojechali na kręgielnie. Była to forma podziękowań za kreatywność, współpracę i włożony wysiłek. Ten wspólnie spędzony czas był świetną okazją do integracji, dobrej zabawy i świętowania sukcesu.